Українські Отамани

 

Ерік Донован: "Ломаченко, можливо, найкращий олімпійський боксер в історії"
Ерік Донован: "Ломаченко, можливо, найкращий олімпійський боксер в історії"

Предстаник команди "Астана Арланс", який у фінальному поєдинку Всесвітньої серії боксу поступився українцю В`ячеславу Кісліцину, високо оцінив нашого "Отамана" Василя Ломаченка. 

"Я думаю, що фінал був досить збалансованим по силі супротивників. Мені надзвичайно приємно було бути частиною цього грандіозного дійства. Що стосується видатних боксерів, я гадаю, що не можна не помітити Ломаченка. Він у своїй лізі, можливо, є кращим олімпійським боксером, якого ми коли-небудь бачили. Він однаково добре боксує проти будь-якого опонента: високого, низького, швидкого...
 
Якщо ви подивитеся його бої, ви помітите, що він не робить багато ударів в перші хвилини, тому що він вичікує, щоб зрозуміти план опонента. Подивіться, як він невимушено боксує і як він, сидячи в кутку, легко дихає. Це не тільки тому, що він у відмінній формі, він також відмінно відпрацював свої навички.
 
Він провів таку серйозну роботу над собою, що він дуже розслаблено боксує, при цьому не пропускаючи нічого під час бою. Він завжди вимотує своїх опонентів. Ми можемо впевнено сказати, що він один з кращих боксерів, коли-небудь виходивших на настил рингу.
 
Взагалі-то я очікував бою з ним під час фіналу. Я довго аналізував відео з його боями і скільки б я не дивився їх, було дуже складно знайти його слабкості, тому що він б'є кожного (сміється). Єдине, що я помітив, це те, що боксери занадто поважають його, і це якоюсь мірою небезпідставно, але боксерам потрібно просто вийти на ринг і боксувати з ним. У нього всього лише дві руки і дві ноги, як і в кожного з нас. Потрібно просто на 100% вірити, що ти можеш перемогти. Я думаю, один із способів - це бити, коли б'є він. Я гадаю, потрібно просто дочекатися, коли він піде в атаку, і тоді самому почати атакувати. Це непросте завдання, але я був готовий до цього ", - сказав Донован.
Создан 18 мая 2014