Українські Отамани

Знайомимось ближче з сьогоднішніми «Отаманами»
Знайомимось ближче з сьогоднішніми «Отаманами»

 

У попередньому сезоні «Українські Отамани» вже зустрічались із німцями. Тоді у першому гостьовому поєдинку наші боксери зазнали поразки 2:3, але у матчі-відповіді просто знищили суперника — 5:0.

 

 

Жасурбек Латіпов — дебютант і в складі «Отаманів», і на теренах WSB. Цей 22-річний легіонер з Узбекистану, окрім різних нагород чемпіонатів своєї країни, має в активі успішні виступи на двох останніх світових форумах, де був удостоєний бронзової і срібної медалей. Його 27-річний суперник Ронні Беблік вже чотири рази виходив на ринг WSB, але кожен раз залишав його переможеним. Він — п'ятиразовий чемпіон Німеччини, ходив у бронзових призерах на світовому-2009 та європейському-2010 чемпіонатах.

 

 

Для 22 -річного черкащанина Олега Прудкого  нинішній бій буде другим за «Отаманів», а стартовий приніс йому перемогу. На двох останніх чемпіонатах України він завойовував бронзу і золото. В Броварах йому буде протистояти двома роками старший Роберт Арутюнян, який усі свої три поєдинки в WSB програв. А на чемпіонатах Німеччини цей боксер вірменського походження був володарем срібла і бронзи.

 

 

20-річний Євген Барабанов  — дворазовий чемпіон України. Киянин провів у складі «Отаманів» у двох сезонах три бої, але переміг лише в одному. Про його опонента, 27-річного В'ячеслава Кербера, відомо тільки те, що в WSB він має баланс зустрічей 1:1, був призером Німеччини.

 

 

Наймолодший в нинішньому складі української команди 18-річний Олександр Хижняк — срібний призер чемпіонату України-2013. Цей хлопчина з Полтавщини свій дебютний бій у WSB програв. Хоча його візаві Ігор Тезіев всього двома роками старший, проте вже був бронзовим призером чемпіонату Європи-2012. У Всесвітній серії він теж провів тільки один успішний поєдинок.

 

 

І, нарешті, 21-річний супертяж Віктор Вихрист з Кременчука, який став чемпіоном України-2013, дебютував за «Отаманів» з перемоги у минулому сезоні, а в нинішньому поки що перебував у резерві. Йому належить позмагатися на броварському рингу з 22-річним Алі Кійдіном, переможеним своєму єдиному бою у WSB.
Создан 19 мая 2014